Haber

Kim Kardashian’ın Kız Kardeşi Büyük Doğum Günü Partisine Gelmedi!

Sosyal medyada en çok konuşulan aile olan Kardashian ailesi, Kim Kardashian’ın doğum günüyle gündemde.

21 Ekim 1980 doğumlu Kim Kardashian, 43. yaş gününü büyük bir partiyle kutladı. Partiye gelen konuklar ve partinin konsepti çok konuşuldu.

Keeping Up with the Kardashian adlı realite şovundan ve seks kasetinden tanıdığımız Kim Kardashian’ın birçok markası ve ticari girişimi bulunuyor. Kim Kardashian’ın serveti 1,7 milyar dolar

Kim, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlamadan hemen önce, 2000’li yılların yıldızı Paris Hilton’un asistanı olarak çalışıyordu. O noktadan bu noktaya gelmek, Kim’in ne kadar hırslı ve çalışkan olduğunu özetlemektedir.

2000-2004 yılları arasında Damon Thomas ve 2011-2013 yılları arasında Kris Humpheries ile evlenen Kim’in, Kanye West ile evlendiği 2014 yılına kadar sefil bir ilişkisi vardı ancak çift, 3 yıl önce boşandı.

Amerika’nın en ünlü ailelerinden birinin üyesi olan Kim Kardashian, 43. yaş gününü büyük bir partiyle kutladı.

Kim, doğum gününü Beverly Hills’teki lüks restoran Funke’de kutladı. Partiye katılan ünlüler arasında Model Hailey Bieber, Amazon kurucusu Jeff Bezos’un kız arkadaşı Lauren Sanchez ve eski ABD lideri Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump da vardı.

Ünlü ismin hamile kız kardeşi Kourtney Kardashian’ın doğum gününe katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Misafirlere kendi yüzünün olduğu maskeleri veren Kim, sıra arkadaşlarına gelince kafayı yemiş olduğunu söyleyerek, “Bu kızlara dostum diyebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Kim, 43. yaş günü için yakın zamanda ortaya çıktığı Fortune dergisinin kapak fotoğrafını seçti. Kim yakın zamanda “dünyanın en güçlü 100 kadını” listesine dahil edildi.

364 milyon takipçisi bulunan Kim’in Instagram hesabındaki paylaşımları beğeni aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu