Teknoloji

Yoksa bir uzaylı mı? Meksika Kongresi’nde insana benzemeyen gizemli fosiller ortaya çıktı

Mexico City’de meydana gelen tuhaf bir olayda, uzaylılara benzediği iddia edilen iki cesedin ülkenin Kongresi’nde görücüye çıktı.

Etkinliğin moderatörlüğünü ünlü gazeteci ve ufolog Jaime Maussan üstlendi. Gösteri, küçük “insan olmayan” bedenlerin halkın görmesi için şeffaf kutularda sergilenmesiyle büyük ilgi gördü.

Bin yıllık olduğuna inanılan mumyalanmış örnekler Peru’nun Cusco kentinden getirildi. Etkinliğe bilim insanları ev sahipliği yaptı; Amerikalılar Güvenli Havacılık ve Uzay’ın genel müdürü Ryan Graves ve eski bir ABD Donanması pilotu da oradaydı.

Maussan bulgularını yeminli olarak hükümet üyelerine ve ABD’li yetkililere sundu.

“UFO örnekleri” olarak adlandırdığı örneklerin geçtiğimiz günlerde Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi’nde (UNAM) incelendiği belirtildi.

İnsan olmayan bir yaratığın fosili

DNA delilleri toplandı

Üniversitedeki bilim insanları radyokarbon tarihleme tekniklerini kullanarak örneklerden DNA kanıtı elde etmeyi başardılar.

Maussan, bu örneklerin bilinen karasal evrimimize uymadığını vurguladı. Yaygın inanışın aksine bu varlıklar bir UFO kazasından sonra keşfedilmedi. Bunun yerine, daha sonra fosilleşen bir tür alg olan diatom madenlerinde bulundu.

Bu açıklama dünya çapındaki UFO meraklıları ve hakikati arayanlar arasında bir heyecan dalgasına neden oldu.

Ancak bu aynı zamanda Dünya dışındaki yaşam anlayışımız ve dünya dışı varlıkların potansiyel varlığı hakkında da birçok soruyu gündeme getiriyor.

Daha önce üç tanık, Temmuz ayında ABD Kongresi önünde tanımlanamayan hava olayları (UAP) hakkında ifade vermişti.

Eski bir askeri istihbarat subayı olan David Grusch, Temsilciler Meclisi Gözetim komitesine, Tüm Alanlarda Anomali Çözüm Ofisi üyesi olmasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri’ne düşen UFO’ları geri alma veya tasarlama çabaları nedeniyle dar görüşlü olduğunu söyledi.

fosil kalıntıları

fosil kalıntıları

haber-nurhak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu