Ekonomi

Yapı Kataloğu ve Serge Ferrari Türkiye, “Mimariye Farklı Bir Bakış” Etkinliği ile Sektörün Baş Aktörlerini Ağırladı

Yapı Kataloğu moderatörlüğünde 24 Kasım 2022 Perşembe günü gerçekleştirilen “Serge Ferrari ile Mimariye Farklı Bir Bakış” aktifliği, esnek kompozit membranlarda teknolojik bir başkan olan Serge Ferrari ile mimarları, iç mimarları ve kesim temsilcilerini bir ortaya getirdi.

Birbirinden bedelli birçok farklı mimarlık ofisinin iştiraki ile gerçekleştirilen aktiflik, Serge Ferrari’nin sektörel bazda hazırlamış olduğu sunumları ile başladı. Güneş Muhafazası, Mimari Dokuma, Cephe Dokuması, Mobilya ve Tasarım ve Yat Dokumacılığı kesimleri sunumlarını tamamlayan firma yetkilileri daha sonra davetli mimarlar ile yapı bölümü üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Farklı mimari disiplinlere sahip mimarların da aktiflikte yer almasıyla, sunumlar birçok mevzunun tartışıldığı renkli bir sohbet alanına dönüştü. Sunumlar sırasında materyallerin dayanıklılığı, ısı ve direnç karşısındaki ömürleri, temizlikleri üzere bahisler farklı görüşlerce tartışıldı. Bu sayede dinamik ve interaktif bir etkileşim gerçekleşti.

Sunumlardan sonra Serge Ferrari Group, Güneş Müdafaası, Mimari Dokuma, Cephe Dokumacılığı, Mobilya ve Tasarım ve Yat Dokuması alanlarındaki yapı gereç eserlerinin örnek numunelerini mimarlara tanıtıp kendi moodboardlarını oluşturabilecekleri bir alanda ayrıntılı bilgi transferi da gerçekleştirdi.

Her eserinin kalitesiyle öne çıkan Serge Ferrari Group bu aktifliğiyle birlikte renk çeşitliliğinin argümanı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güneş Müdafaası, Mimari Dokumacılık, Cephe Dokuması, Mobilya ve Tasarım ve Yat Dokuması alanlarında son derece geniş renk yelpazesine sahip olan Serge Ferrari Group, dönemin trendlerini takip ederek kendi kesimlerinde bu ihtimamı göstermeye devam ediyor.

Yapı Kataloğu mimarları, iç mimarları ve kesim profesyonellerini farklı hususlar ve farklı disiplinlerlerden kesimin önde gelen materyal firmalarıyla bir ortaya getirmeye devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu