Haber

Vedat Milor, Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın Çadır Açıklamasına Yüzyılın En İnce ve Sağlıklı Ortamını Verdi!

Depremin ardından AHBAP Derneği’ne çadır ve yiyecek sattığı ortaya çıkan Kızılay, tepkilerin odak noktası oldu. Kızılay’a başta ünlü isimler olmak üzere birçok kişi tepki gösterirken, Kızılay Lideri Kerem Kınık’ın açıklamasına Yemek Eleştirmeni Vedat Milor sessiz kalamadı.

Milor, Kınık; Kızılay bağış satmaz, basında yer alan konu şirketlerimizin Kızılay’a sürdürülebilir gelir sağlayan faaliyetleridir.

Ülkemiz geçtiğimiz haftalarda yaşanan depremlerle büyük bir yıkım yaşadı. Binlerce insanımız hayatını kaybederken, bir milyondan fazla insan evsiz kaldı.

Tüm bu yıkıma ek olarak, birer birer gün yüzüne çıkan gerçeklerden de sıkılmaya başladık. Her afette halktan bağış toplayan Kızılay’ın, Haluk Levent başkanlığındaki AHBAP Derneği’ne para karşılığında çadır sattığı ortaya çıktı.

Kızılay’ın depremzedelere dağıtılmak üzere çadır ve gıda ürünlerini AHBAP’a satması büyük tepki gördü. Öyle ki tepkiler çığ gibi büyüdü.

FOX’ta canlı yayına katılan Haluk Levent, “Kızılay’da 2 bin 50 çadır vardı. 20 bin olsa alırdım. O an ‘Kızılay oldu Kızılay’ diye düşünemiyorum. Kızılay, toplum bize bir şey söyleyecek.’ İnsanlar ölüyor eksi 10 derece kimse bilmiyor AFAD da parayla faturayla Kızılay’dan çadır alıyor.” açıklama yaptı.

Kızılay Lideri Kerem Kınık ise çadır satışından haberi olmadığını söyleyerek, Ahmet Hakan’ın “O zaman ahbabın parasını iade edin” sözlerine, “Bakacağız, o konuyu inceleyeceğiz” yanıtını verdi. fazla”.

Kerem Kınık, “Kamuoyuna Bilgilendirme” sözleriyle, “Kızılay bağış satmaz, basında yer alan konu şirketlerimizin Kızılay’a sürdürülebilir gelir sağlayan faaliyetleridir” dedi.

Kerem Kınık’ın açıklaması üzerine Yemek Eleştirmeni Vedat Milor’dan yanıt gecikmedi.

Diyelim ki Milor bu durumu çok iyi özetleyen bir örnek verdi…

Milor, “Bir restoran eleştirmeni olarak restoranlardan hiç para almadım. Faturamı ödedim. Ancak Vedat Milor A.Ş diye bir şirket kurabildim. Böylece hem reklam parası kazanabildim hem de bağımsız oyuncu rolünü oynayabildim.” “O reklamı ben yapmadım, şirket yaptı” diyerek eleştirmen. !!” Sözleri dikkat çekti.

Milor daha sonra, referansını anlamayanlara yanıt verdi.

Göndermeyi çok iyi anlayanlar da oldu.

elmadaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu