Haber

‘Tokat’ iddialarının hedefindeki Zeydan Karalar yeni bir görüntü paylaştı: İftiraları kaldırmama gerek yok, dürüst olun

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile ilgili sosyal medyada yer alan bir görüntü tartışmaları beraberinde getirdi. Karalar’ın katıldığı toplantıda sandık görevlisine tokat attığı iddia edildi. Açıklama yapan Karalar, görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu ancak tokat olayının yaşanmadığını söyledi.

ETKİNLİK Anın YENİ Sahnelerini PAYLAŞTI

Sosyal medyadan bir açıklama daha yapan Zeydan Karalar, olayın yakından görüntülerini paylaştı. Görüntüye uzun bir not da ekleyen Karalar, adeta ateş püskürdü.

“İFTİRACILAR PAZAR GÜNÜNÜ GÖRMEYECEK”

Karalar, görüntüdeki kişinin 45 yaşındaki yol arkadaşı olduğunu belirterek, “İftira çok aşağılık bir şey. Atanlar gün yüzü görmesin. Ama benim kalbim temiz. Bu olayın montajını yapanlar. Başka bir açıdan servis atıp eski partili Zeydan Karalar’ı dövdüğü için aslını biliyorsunuz ama bilmeyenler var.” Bu videoyu bizden habersiz bir abimiz çekmiştir. Dövüldüğünü söyledikleri adam benim 45 yaşındaki yol arkadaşım. Demokratik hakkını kullansın diye ona sandalyemi verdim.”

“BEN DE İNSANIM, DÜRÜST OLUN”

Artık bu şerefsiz saçmalığı paylaşan tüm haber siteleri bu görseli yayınlayıp benden özür dilemek zorunda. Bunu yapmayan ahlaksız ve kötü niyetlidir. Ben belediye başkanıyım diye bu iftiraları hep kaldırmak zorunda kalmıyorum. Ben de beş yaşındayım. Dürüst ol, insan ol, erkek ol!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu