Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 28 Kasım – 4 Aralık

2022 yılını geride bırakmaya yavaş yavaş hazırlanıyoruz. Aralık ayına perşembe günü prestijiyle girdik ve bakalım. Steam’de geçen haftanın en çok satanları Son bir aya nasıl girdik? Detaylar burada.

Geçen Haftanın En Çok Satanlar Steam’de Listelendi

  1. Buhar Destesi
  2. Warhammer 40.000: Kara Dalga
  3. Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş 2
  4. Callisto Protokolü – Birinci Gün Sürümü
  5. Callisto Protokolü
  6. Kırmızı Ölü Kefaret 2
  7. Siberpunk 2077
  8. Need for Speed ​​​​Unbound Palace Sürümü
  9. Valf İndeksi
  10. Call of Duty: Contemporary Warfare 2 – Vault Sürümü

Bildiğiniz gibi üç hafta aradan sonra enstrümanı tekrar eline alan Steam Deck kaldığı yerden devam etti. 28 Kasım – 4 Aralık 2022 Tarihlerin ortasını kapsayan haftada ise durumda herhangi bir değişiklik olmadı. Taşınabilir cihaz liderliğini sürdürüyor.

Önceki hafta dördüncü sırada yer alan Warhammer 40,000: Darktide, yeni haftada iki sıra yükselerek ikinci sırayı alırken, üçüncü sırada Call of Duty: Contemporary Warfare 2 oyununu indirdi.

Yeni isimlerinden The Callisto Protocol, iki farklı versiyonla dördüncü ve beşinci sıraları kapattı. Bildiğiniz gibi PC’nin çıkışından sonra yaşadığı teknik sorunlar, oyuncuları sıkıntıdan uzaklaştırmış ve Steam mağazasında olumsuz yorum yağmuruna tutulmuştu. Dün yayınlanan ilk güncelleme ile yaralar sarılmaya başladı. Kekemelik büyük ölçüde azaltılmış olsa da, performans sorunları devam etmektedir. Geliştirici Striking Distance Studios’un ileride yayınlanacak yeni güncellemelerle sorunların birer birer ortadan kalkacağının sözünü verdiğini hatırlatalım.

Önceki hafta birinci ve üçüncü sıraya geri dönen Red Dead Redemption 2 altıncı sıraya gerilerken, önceki hafta beşinci sırada yer alan Cyberpunk 2077 de yedinci sırada yer alıyor. Yeni çıkan Need for Speed ​​​​Unbound da Palace sürümü ile sekizinci sıradan ilk ona girdi.

Son iki sırada ise uzun bir aradan sonra ilk ona geri dönüş yapan Valve Index ve Call of Duty: Contemporary Warfare 2’nin bir başka versiyonu yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu