Yaşam

Kraliçe Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Queen 4. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Yeni dizi Kraliçe bu hafta 3. bölümüyle Kanal D ekranlarında! Mednova imzalı dizinin başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi sevilen genç oyuncular paylaşıyor. İngiliz dizisi ‘Queen Sugar’dan uyarlanan Queen’in yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Kısa sürede tahta geçmeyi başaran Kraliçe’nin son bölümü seyircilerden tam not aldı. Peki Kraliçe dizisinin bundan sonraki bölümünde neler olacak?

İşte Kraliçe 4. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Genç ve başarılı oyuncuların yer aldığı dikkat çekici ekibi ve senaryosuyla Kraliçe dizisi bu hafta Kanal D ekranlarında izleyiciyi kendine kilitledi.

Gelin Queen 3.bölüm fragmanına birlikte göz atalım ?

Kraliçe dizisi 3. bölümde: Deniz, Ateş’in büyük sırrını öğreniyor. Öğrendiği sır yüzünden adeta yıkılan Deniz şimdi ne yapacak?

Düzenlenen basın toplantısında Deniz’den özür dileyen Ateş, Deniz’e tüm ülkenin gözü önünde aldatıldığını öğrenmesine neden oldu!

Deniz, olanlara daha fazla dayanamayarak Ateş’i ve evi terk etti. Kızıyla birlikte çiftliğe giden Deniz’i bir sürpriz beklemektedir.

Deniz çiftliğe vardığında bankanın çiftliği mühürlediğini görünce yeni bir hayal kırıklığı ve umutsuzluğa kapılır.

Zeynep ve Ali’nin çocuklarla birlikte kapıyı açmaya çalıştıklarını gören Deniz, onları çiftliği açmamaları konusunda ikna eder. Çiftliğin ek binasına yerleşen aileyi zor günler bekliyor…

Rüya ne olduğunu anlamakta güçlük çekerken Deniz’e “Ben her şeyi düzelteceğim dediğimde her şey daha da kötüye gidiyor. Artık sana inanmıyorum” der. Deniz deyince kızından bir darbe alır.

Deniz, Zeynep ve Ali için çaba daha yeni başlıyor. Üç kardeş çiftliği satın almak için ellerinden geleni yapmaya hazırdır.

Ateş ise Deniz’in döneceğinden o kadar emindir ki dinlenmeye çekilir. Ancak Deniz’siz yaşayamayan Ateş, çok geçmeden kızını görme bahanesiyle çiftliğe gider.

Kraliçe 4. Bölüm Fragmanı ? | “Sonra Kavga Ederiz”

bornovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu