Yaşam

Eşmi Akıncı Dosyası Kapsamında Gözaltına Alınan Zanlılar Müge Anlı’da Bulundu!

Bir süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Eşmi Akıncı bugün bulundu. Para karşılığı satıldığından şüphelenilen ve hayatından endişe edilen Eşmi Akıncı, bulunduğu sırada Aziz ve Medih isimli şahısların kaybından kendisinin sorumlu olduğunu belirtirken, Müge Anlı’nın canlı yayınında ilk gözaltı gerçekleşti. .

Karaman’ın Ermenek İlçesi Güneyyurt Kasabasında kaybolan Eşmi Akıncı’nın annesi Dursun Akıncı, 52 yaşındaki kızından haber alamadığını söyleyerek Müge Anlı’ya başvurdu.

Evinden kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Eşmi Akıncı’nın kumar borcu hatta evlilik vaadiyle başka bir erkeğe satılması ihtimali herkesi korkuttu.

Günlerdir her yerde aranan Eşmi Akıncı, 15 Mayıs gecesi beldede yaşayan vatandaşların kullanmadığı bir ahırda bulundu.

Keşfinin ardından ilk elden hesap veren Eşmi Akıncı, stüdyoda bulunan ve şüpheli görünen Aziz İbili ile Medih olarak bilinen gerçek adı açıklanmayan kişinin isimlerini verdi.

Medih, akşam saatlerinde gözaltına alındı.

Stüdyoda bulunan bir diğer zanlı Aziz İbili, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. O anlar, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında yaşandı. Aziz İbili, hakkındaki tezleri çürütmekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu