Haber

Canlı yayında Muharrem İnce bombası! ‘Bazı CHP’liler kazanmasını istemediler’

2018 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin adayı ise Muharrem İnce’ydi.

Ayrıca seçimde Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu, Selahattin Demirtaş ve Doğu Perinçek de aday olmuştu.

Seçim sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan yüzde 53 oy alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilmişti.

CHP’nin adayı Muharrem İnce ise Erdoğan karşısında yüzde 30’ün üzerinde oy almıştı.

İşte 2018 yılındaki o seçimlerle ilgili tv100.com yazarı Barış Yarkadaş’tan bomba bir iddia gündeme geldi.

tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, Millet Haber Ajansı Yayın Yönetmeni Sinan Burhan, gazeteci Bahar Feyzan, TÜRKAD Başkan Yardımcısı Av. Cem Kaya, TV100’de Gürkan Hacır’la Taksim Meydanı programına konuk oldu.

Programda gündemdeki konular masaya yatırıldı.

2018 seçimleriyle ilgili bir bilgi paylaşan Barış Yarkadaş, yaptığı açıklamayla Gürkan Hacır dahil stüdyodakileri şoke etti. “Muharrem İnce’nin kazanmasını da genel merkezdeki bazı arkadaşlarımız istemediler birebir şahidim” diyen Yarkadaş’ın bu iddiasına Hacır da şaşırdı ve “Kim istemedi. Muharrem İnce’nin kampanyasına zorluk mu çıkardılar, çalışmadılar. Barış ne diyorsun ya…” tepkisinde bulundu.

Yarkadaş, “2018’de en doğru aday Muharrem İnce’ydi, Muharrem İnce’nin kazanmasını da genel merkezdeki bazı arkadaşlarımız istemediler birebir şahidim. Kars ve Samsun mitinginin sorumlusuydum ne yaşadığımı ben biliyorum. Kampanyasına çalışmadılar ve zorluk çıkardılar.” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu