Haber

Arzum, The Inspired Home Show 2023’te ABD’de ticari işbirliklerine imza attı

Global hedeflerine ivme kazandırmak için son olarak ABD’de şirket kuran Arzum, ABD pazarındaki faaliyetlerini genişletmek için “The Inspired Home Show” fuarında ticari işbirliklerine imza attı.

Arzum’dan yapılan açıklamaya göre, dünya markası olma hedefleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında birçok fuara katılan Arzum, The Inspired Home Show 2023’te ürünlerini beşinci kez sergiledi. Dünyanın birçok ülkesinden de yer alan Arzum, OKKA Türk kahvesi makinelerinden ızgaralara, tost makinelerinden çay makinelerine kadar birçok farklı ürününü binlerce katılımcı ve alıcının beğenisine sundu.

Global hedeflerine ivme kazandırmak için son olarak ABD’de şirket kuran Arzum, ABD pazarındaki faaliyetlerini genişletmek için The Inspired Home Show’da ticari işbirliklerine imza attı.

“Küresel hedeflerimize yatırım açısından çok değerli bir organizasyon oldu”

Fuara katılımla ilgili değerlendirmelerine yer verilen Arzum Trade Genel Müdürü Serhan Giray yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Beşinci kez katıldığımız The Inspired Home Show’da dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçiyi standımızda ağırladık. Sergilediğimiz ürünler ziyaretçilerden ve özellikle satın alma heyetlerinden büyük ilgi gördü. yoğun taleple karşılaştık ve birçok iş birliğine imza attık.Türkiye’de kurduğumuz şirketimizin gücü ile pazarın önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyoruz.The Inspired Home’da olmamız bizim için bir başka değerli artı. Show 2023, farklı coğrafyalardaki trendleri, kullanıcı beklentilerini, talep ve gereksinimleri okumak ve bu pazarlara yönelik çalışmalar geliştirmektir.Geçmişte pazara yönelik çalışmaların geliştirilmesinde aktif olarak kullanmayı hedefliyoruz.Bu katkılarla fuar, bugüne, geleceğe ve küresel hedeflerimize yatırım açısından çok pahalı bir düzenleme haline geldi.”

Bu arada Arzum, fuar boyunca Türk insanının misafirperverliğini yaşatarak katılımcılara Türk kahvesi ikram etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu