Haber

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Ailelerin Sorunlarını Paylaştı

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ev sahipliği yaptığı her konutta ailelerin sorunlarını paylaşmaya devam ediyor. Ziyaret ettiği her konutta aile bireylerinden büyük ilgi gören Lider Fadıloğlu, çocuklarla da özel olarak ilgileniyor.

Her fırsatta aileyi ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yetim Adaptasyon Merkezi ve Vefa Hizmeti projesinden yararlanan yetim aileleri ve yaşlı aileleri sık sık evlerinde ziyaret ediyor. Gittiği her evde büyük bir sevgiyle karşılanan Lider Fadıloğlu, ailelerin istek ve sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı yaklaşımlar ortaya koyuyor. Ziyaretlerde ailelerle yakından ilgilenen Fadıloğlu, ailedeki her bireyle ayrı ayrı ilgilenerek sorunları çözmeye çalışıyor. Özellikle yetim çocuklarla ilgilenen Önder Rıdvan Fadıloğlu, onlara çeşitli hediyeler vererek eğitim durumları hakkında bilgi alıyor.

“Farklılığımız yok”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her fırsatta aileyi ziyaret ettiğini belirterek, “Öncelikle ailelerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yetim Adaptasyon Merkezimiz ve Vefa Hizmetimizden yararlanan ailelerimizi her fırsatta evlerinde ziyaret ediyoruz. Onların sorunlarıyla ilgilenmeye çalışıyoruz ve sorunlarının çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. “Sorun bizim sorunumuzdur. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte her türlü soruna çözüm bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hiçbir zaman başka kimsemiz olmaz. Ailelerimize misafirperverliklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ilgisinden dolayı teşekkür etti. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu